Kurs programowania full-stack

  • Home
  • /
  • Kurs programowania full-stack

KURS FULL-STACK

Kurs programowania typu full-stack zapewni Ci kompleksową wiedzę i umiejętności z zakresu front-end i back-end. Poznasz najważniejsze i najbardziej popularne technologie:

front

FRONT-END

HTML, CSS, Java Script, React

back

BACK-END

C#, ASP.NET, SQL

Prowadzimy zajęcia co drugi tydzień, od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych, więc bez trudu pogodzisz kurs z pracą, studiami lub szkołą. W 12 tygodni staniesz się programistą gotowym do rozpoczęcia przygody w branży IT. Ostatni tydzień kursu przeznaczymy na samodzielny projekt, który będzie mógł posłużyć jako Twoje portfolio podczas szukania pracy.

Jeśli posiadasz już wiedzę z zakresu front-end’u i chciałbyś zdobyć umiejętności w zakresie back-end’u lub interesuje Cię tylko cześć dotycząca front-end’u napisz do nas. Istnieje możliwości zapisania się na odpowiadającą Ci część kursu – warunki negocjujemy z każdym indywidualnie.

JAK UCZYMY?

grupy10

MAŁE GRUPY

Zajęcia prowadzimy w max. 10-osobowych grupach, dzięki czemu trener znajduje czas na indywidualną pracę z każdym z uczestników. Przekonasz się też, jak wygląda praca w zespole.

kamienie

KAMIENIE MILOWE

Nasz kurs podzielony jest na części, po każdej z nich osiągniesz jeden z 6 kamieni milowych całego szkolenia. Ostatnim wyzwaniem będzie Twój własny projekt.

portfolio

KOD DO PORTFOLIO

Wszystkie linijki kodu, jakie napiszesz w czasie trwania kursu, będziesz mógł dowolnie wykorzystać w przyszłości. Możesz ich użyć do stworzenia swojego programistycznego portfolio.

wsparcie

WSPARCIE TRENERA

Poza pracą z trenerem w czasie zajęć, możesz liczyć na jego pomoc podczas weekendowych konsultacji. Dodatkowo, każdego dnia, trener jest dostępny na komunikatorze online.

PROGRAM

FRONT-END

6 tygodni

Wprowadzenie do programowania

Poznasz zarys historii programowania, możliwe ścieżki dalszego rozwoju, z naciskiem na to, jak możesz użyć technologii poznanych na kursie. Trener pomoże Ci odpowiednio skonfigurować środowisko pracy, którego będziesz używał w dalszej części kursu.

HTML

Poznasz język znaczników HTML, dowiesz się, jak zagnieżdżać w sobie elementy, dodawać do nich atrybuty. Przy pomocy HTML stworzysz swoją pierwszą stronę WWW, następnie poznasz narzędzia programisty, wbudowane w przeglądarkę. Na przykładzie jednego z serwisów społecznościowych zobaczysz, jaka ilość różnego typu plików składa się na to, co widzi użytkownik, a co za tym idzie, jak długa, ale i ciekawa droga przed nami.

CSS

W tej części kursu skupimy się nad wyglądem strony WWW, tworząc własne style CSS. Nauczymy Cię dobrych praktyk przy tworzeniu styli, które są powszechnie stosowane w branży. Nauczysz się też dołączać oraz używać gotowych, darmowych bibliotek styli.

KAMIEŃ MILOWY

 

 

JavaScript

W tej części kursu poznasz podstawy języka JavaScript, w tym cykl życia programu, podstawowe struktury danych, pętle oraz wiele, wiele innych składowych języka. Dowiesz się czym jest DOM oraz jak przy pomocy technologii Ajax skomunikować twoją aplikację z back-end’em przygotowanym przez naszych trenerów. Poznasz również bardziej zaawansowane tajniki języka oraz samodzielnie stworzysz algorytmy wyszukiwania i sortowania.

jQuery

Warto pisać własny kod i dzielić się nim z innymi. Praca programisty często polega na korzystaniu z gotowych rozwiązań i adaptowaniu ich na potrzeby swoich projektów. jQuery jest lekką i prostą do nauki biblioteką JavaScript, która może ułatwić pracę programiście front-end. Wykorzystamy ją do interakcji z drzewem DOM oraz wysyłania zapytań do back-end’u. Możesz też zdecydować, że wolisz używać czystego JavaScript’u – da się nim osiągnąć te same rezultaty.

KAMIEŃ MILOWY

 

 

React

Poznasz jeden z najpopularniejszych frameworków świata – React. Jest to framework opracowany i stworzony przez ludzi z Facebooka. Nauczysz się samodzielnie tworzyć bogate strony internetowe, które będą składały się z komponentów stworzonych przez Ciebie. Każdy z tych komponentów będzie odpowiedzialny za inną rzecz, dzięki czemu poznasz różne wzorce projektowe i odkryjesz morze możliwości.

Node

Zobaczysz jak można wykorzystać język programowania JavaScript do innych celów, niż tworzeniem stron internetowych. Poznasz podstawy środowiska Node, które umożliwia uruchamianie kodu JavaScript poza przeglądarką.

KAMIEŃ MILOWY

BACK-END

5 tygodni

Podstawy C#

W tej części kursu postawisz pierwsze kroki związane z pisaniem kodu, który będzie odpowiedzialny za logikę Twoich aplikacji oraz zarządzanie danymi. Poznasz składnie języka, wgłębisz się w programowanie obiektowe oraz poznasz techniki, które w przyszłości przydadzą Ci się przy pisaniu nie tylko aplikacji webowych, ale również rozwiązań tworzonych na inne platformy.

KAMIEŃ MILOWY

 

 

Wprowadzenie do WebAPI

Podczas pierwszej części kursu nauczyłeś się, jak wykonywać żądania do zasobów dostępnych w sieci – w tym module poznasz podstawy tworzenia i udostępniania takich zasobów. Dowiesz się na czym polega bezpieczeństwo w sieci i na co zwrócić uwagę tworząc aplikacje, do których dostęp będzie mógł mieć każdy użytkownik Internetu. Użyjemy do tego ASP.NET i wzorca MVC, przy czym w tym module zagłębimy się jedynie w ‚C’ i kryjące się za nim kontrolery.

SQL

Każdy średnio zaawansowany system, z którym będziesz miał styczność pracując w branży IT będzie oparty na bazie danych. Podczas tej części kursu nauczysz się jak pobierać i edytować dane oraz jak tworzyć wydajne struktury bazodanowe.
Dowiesz się jak wygląda komunikacja z bazą danych, przy pomocy kodu C# oraz jak z pomocą Entity Framework stworzyć model wpisujący się we wzorzec MVC.

KAMIEŃ MILOWY

 

 

WebAPI

Rozwiniesz wcześniej zdobytą wiedzę i zbudujesz bardziej zaawansowane WebAPI. Poznasz dobre praktyki związane z tworzeniem rozbudowanych projektów, które będą miały dostęp do danych twojej aplikacji oraz zbudujesz logikę, która pozwoli sprawnie działać całemu systemowi. Poznasz pełnie możliwości tego, co w ASP.NET MVC stoi za ‚V’, czyli silnika do generowania widoków Razor.
Jest to podejście pozwalające na generowanie dokumentu HTML przy pomocy kodu C#, a razem z ‚M’ oraz ‚C’ poznanymi wcześniej pozwala na bardzo szybkie tworzenie klasycznych aplikacji webowych. Po tym module będziesz mógł śmiało pracować z użyciem wzorca repozytorium.

KAMIEŃ MILOWY

PROJEKT

1 tydzień

kamienie

NAJBLIŻSZE KURSY

Kurs programowania
full-stack
zapytaj o najbliższy termin
Prowadzący: Bartek
Czas: 12 tygodni (zajęcia co 2 tyg.)
Zajęcia: poniedziałek – piątek 17-20
ul. Filipa 23, Kraków
Cena: 6 999 zł
MOŻLIWOŚĆ PŁATNOŚCI W RATACH

Skontaktuj się

Kurs programowania
full-stack
START: 24 lutego 2020
Prowadzący: Norbert
Czas: 12 tygodni (zajęcia co 2 tyg.)
Zajęcia: poniedziałek – piątek 17-20
ul. Filipa 23, Kraków
Cena: 6 999 zł
MOŻLIWOŚĆ PŁATNOŚCI W RATACH

Skontaktuj się

CZY TEN KURS JEST DLA MNIE?

Kurs programowania full-stack jest dla każdego, zarówno dla osób, które nigdy nie miały styczności z programowaniem, jak i dla osób, które znają podstawy, ale chcą usystematyzować swoją wiedzę i nauczyć się więcej.

Aby wziąć udział w kursie musisz:

  • posiadać własny komputer,
  • zdać test z obsługi sprzętu komputerowego i podstawowego oprogramowania,
  • zdać test z predyspozycji do pracy jako programista,
  • posiadać podstawową znajomość języka angielskiego.

Poza tym, musisz po prostu chcieć! Nie obawiaj się – na testach sprawdzimy czy poradzisz sobie podczas kursu, żebyś później był w pełni usatysfakcjonowany. Będziemy dużo wymagać i dużo pomagać. Jeśli dodasz do tego solidną pracę indywidualną, to sukces gwarantowany.

 

UMÓW SIĘ NA ROZMOWĘ

Chcesz zapisać się na kurs programowania? Zostaw nam swój numer telefonu lub e-mail, a my do Ciebie zadzwonimy lub napiszemy. Podamy Ci szczegółowe informacje na temat interesującego Cię kursu oraz harmonogram zajęć. Umówimy się także na indywidualne spotkanie, podczas którego sprawdzimy Twoje predyspozycje i odpowiemy na wszelkie pytania.

Imię i nazwisko *

Numer telefonu

Adres e-mail *

Wybierz kurs *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na określonych zasadach

*pole wymagane